Екстрена медична допомога

Інформація про стан виконання регіонального плану дій Київської області на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”

До п. 28.5. Створення організаційно-технічних та інших умов для забезпечення виконання нормативу прибуття бригади екстреної медичної (швидкої) допомоги до місця події.

Київською обласною радою  28.02.2013 прийнято рішення щодо виділення коштів в сумі 1,0 млн. грн.  для створення єдиної диспетчерської служби, що знаходиться на станції екстреної медичної допомоги м. Біла Церква, на придбання автомобілів екстреної медичної допомоги 4, 9 млн. грн., а також на придбання обчислювальної техніки та на устаткування для роботи з філіями 255,0 тис. грн. На даний час приміщення регіональної оперативно-диспетчерської служби підготовлено до монтажу спеціального обладнання, яке має надійти в рамках реалізації Національного проекту «Вчасна допомога»

Державою виділено також кошти на придбання ліків для служби екстреної медичної допомоги Київської області у сумі 12,1 млн. грн.

 До п. 28.8.          Модернізація автопарку системи екстреної медичної допомоги

Закуплено за кошти обласного бюджету автомобілі екстреної медичної допомоги на загальну суму 4,9 млн. грн. (6 автомобілів типу В та 1 автомобіль типу С), за кошти державного бюджету планується отримати 4 автомобілі типу А, 43 автомобілів типу В та 7 автомобілів типу С на загальну суму 38,1 млн. грн.