Національний проект “Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства”

Стан реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» (лютий 2014 р.)

В Київській області розпорядженням голови № 1496 від 21.12.11 створено тимчасову робочу групу з реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства». Тимчасова робоча група з реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» провела 18 засідань.

Затверджено концепцію розвитку перинатальної допомоги в Київській області (наказ Головного управління охорони здоров’я № 115 від 28.12.11).

Міністерством охорони здоров’я України погоджено:

-            медичне завдання на реконструкцію будівлі комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини» для створення Київського обласного перинатального Центру за адресою вул. Багговутівська 1, м. Київ

-           технічне завдання на закупівлю медичного обладнання.

Проектно-кошторисна документація реконструкції розроблена ПАТ «Медінвестпроект» та надана 05.08.13 на розгляд до ДП «Укрдержбудекспертиза» для отримання позитивного звіту і перебуває на завершальному етапі розгляду.

Після отримання позитивного звіту ДП «Укрдержбудекспертиза» (13.02.14) проектно-кошторисна документація Реконструкція будівель комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр охорони здоров’я матері та дитини» під Київський обласний перинатальний центр на вул. Багговутівській, 1» буде передана до Держінвестпроекту.

Київський обласний перинатальний центр буде створений як окремий лікувально-профілактичний заклад ІІІ рівня надання спеціалізованої акушерсько–неонатальної допомоги, що буде складатись з спеціалізованих відділень. Орієнтовна потужність Київського обласного перинатального центру – 2950 пологів на рік. Загальна кількість ліжок 130, з яких акушерських – 85, гінекологічних – 30 (в т.ч. 5 ліжок дитячої гінекології) та 15 л. постінтенсивного догляду новонароджених.